Imagine dezolanta surprinsa pe Arena Nationala. Ceea ce s-a intamplat este o rusine!

Publicat la: 23.09.2015 14:06 Ultima actualizare: 23.09.2015 14:06

Steaua si Concordia s-au intalnit luni seara, pe Arena Nationala din Bucuresti, in ultimul meci al etapei din Liga I, ros-albastrii castigand cu scorul de 3-1.

Daca pe teren totul a mers bine pentru echipa campioana, care pana la pauza conducea deja cu 3-0, nu acelasi lucru se poate spune si despre atmosfera din tribune.
Scandalul din ultima perioada legat de nume, palmares si sigla, evolutiile slabe ale ros-albastrilor, dar si faptul ca meciul a fost programat intr-o seara a saptamanii au facut ca in tribune sa fie o atmosfera dezolanta.

Astfel, cu doar cateva minute inaintea partidei, tribunele erau aproape pustii, iar pana la final au intrat pe Arena Nationala doar 1.500 de spectatori (2,69% din capacitatea stadionului), scrie Dolce …