MOMENTE TERIBILE pentru Vlad Chiriches. “A fost ORIBIL”. Este acesta FINALUL?

Publicat la: 13.04.2014 13:57 Ultima actualizare: 13.04.2014 14:38

Problemele cu spatele care l-au facut sa stea departe de teren luni bune, dar si prestatiile slabe in meciurile din ultima vreme ii fac pe oficialii de la Tottenham sa ia in calcul sa nu-l mai foloseasca pe Vlad Chiriches ca titular.

Dupa ce pe 7 aprilie a gresit flagrant in diputa cu Sunderland, din 7 aprilie, Chiriches a avut insa o evolutie catalogata drept “oribila” de presa birtanica, fiind inlocuit dupa 45 de minute, noteaza digisport.ro, care precizeaza ca WBA a condus cu 3-0, la ultimele doua goluri ale gazdelor capitanul nationalei noastre facand erori evidente.
Tim Sharewood n-a explicat direct inlocuirea romanului la pauza, catalogand insa ca ridicol felul in care echipa sa a primit golurile. Foarte …