
Foto: Federația Maghiară via GOLAZO.ro
Gabriella Kota (26 de ani), jucătoare maghiară de teqball, i-a adus jigniri unui arbitru român după ce a primit cartonaș roșu.
Jucătoarea a postat și un mesaj pe rețelele de socializare cu textul „Urâm România”, postare pe care a șters-o ulterior.
Toate detaliile pe GOLAZO.ro.
Foto: Federația Maghiară





![[P] Goluri, parade și succes. Ei sunt fotbaliștii care pot da lovitura la Turneul Final](https://www.news20.ro/wp-content/uploads/2026/06/Screenshot-2026-06-24-at-18.29.09-324x235.png)
