Hagi i-a pus piedica nasului Becali, in lupta pentru titlu, in Liga 1. Viitorul-FCSB 2-2

VIITORUL FCSB 2-2. Viitorul a dominat prima repriza a meciului, deschizand scorul prin Ionut Vina, care l-a invins pe portarul oaspetilor, Cristian Balgradean, cu un sut spectaculos de la aproximativ 25 m. Campioana en titre si-a majorat avantajul in minutul 36, prin Cristian Gavra, care a introdus balonul in plasa din interiorul careului.FCSB a redus din handicap in finalul primei reprize, in urma autogolului portarului Valentin Cojocaru, iar apoi a restabilit egalitatea dupa pauza, prin Constantin Budescu, playmaker-ul ros-albastrilor executand perfect o lovitura libera, in minutul 56.Partea secunda a intalnirii a apartinut bucurestenilor, care au irosit cateva bune ocazii de a marca, cea mai importanta dintre ele in minutul 69, cand Filipe Teixeira a trimis balonul in bara.In urma acestui rezultat, FCSB, …