Guvernul permite firmelor românești să mai aducă 25.000 de lucrători din afara UE, în anul 2021

spot_img

Știri din aceeași categorie

DISTRIBUIE!

Guvernul va permite în anul 2021 firmelor din România să-și aducă un contingent total maxim de 25.000 de lucrători din afara Uniunii Europene, potrivit unei hotărâri publicate joi, 31 decembrie 2020, în Monitorul Oficial.

spot_img