Liga Campionilor. Rezultate Liga Campionilor. FC Barcelona bate la Man.UTD, Juve egal cu Ajax

spot_img

Știri din aceeași categorie

DISTRIBUIE!

Liga Campionilor

Liga Campionilor. Rezultate Liga Campionilor. Miercuri seară, s-au jucat şi celelalte două meciuri din „sferturile” Ligii Campionilor. FC Barcelona bate la Man.UTD, Juve egal cu Ajax.

Liga Campionilor. Rezultate Liga Campionilor. Ajax și Juventus au remizat, scor 1-1, în prima manșă a sferturilor de finală din Liga Campionilor. Golurile au fost marcate de Neres ’46 şi Cristiano Ronaldo ’45.

Liga Campionilor. Rezultate Liga Campionilor. „Şocul” de pe Old Trafford s-a încheiat cu victoria celor de la FC Barcelona, 1-0, contra lui Manchester United. Unicul gol al partidei a fost, de fapt, un autogol, „reuşit” de Shaw ’12.

Rezultatele de marți seară: Tottenham – Manchester City 1-0 şi Liverpool – FC Porto 2-0.